Apie mus

„Unisonas“ gimė po truputį, labiausiai – iš noro Lietuvoje turėti daugiau kokybiškų tarptautinių chorinės muzikos renginių. „Unisono“ veikla prasidėjo kaip trijų draugų – Silvijos Pročkytės, Ievos Krivickaitės ir Kristijono Bartoševičiaus – pastangos į Lietuvą atvesti vieną populiariausių vaikų chorų festivalių pasaulyje, Europa Cantat Junior. Pastangas vaininkavo sėkmė, ir dabar komanda, Kristijonui išėjus dirbti į LR Seimą sumažėjusi iki Silvijos ir Ievos, ruošiasi festivalį surengti 2022 m.

Tačiau vien Europa Cantat Junior „Unisono“ veikla neapsiriboja. Nuo 2020 m. Silvija ir Ieva organizuoja stovyklą Junior Choir Camp – ji skirta dainuojantiems Lietuvos vaikams, norintiems susipažinti su dirigentais iš įvairių pasaulio šalių ir per kelias stovyklos dienas išmokti naujo repertuaro. O planuose, žinoma, Silvija ir Ieva turi dar ne vieną staigmeną Lietuvos choristams 🙂

Silvija ir Ieva

Silvija Pročkytė – choro dirigentė ir kultūros vadybininkė. Baigė choro dirigavimą Vytauto Didžiojo universitete, dirba chormeistere Lietuvos sveikatos mokslų universiteto akademiniame chore „Neris“, Vytauto Didžiojo universiteto akademiniame chore „Vivere Cantus“, renginių vadybininke chorų festivalių ir konkursų tinkle „Lituania Cantat“. Silvija yra „Unisono“ direktorė.

Ieva Krivickaitė – literatė ir kultūros vadybininkė. Baigė lyginamąją literatūrą Glazgo universitete (Škotija), dirba projektų vadove Lietuvos nacionaliniame kultūros centre, direktorės pavaduotoja muzikos mokykloje „Ugnelė“, direktore mišriame chore „Sonoros“ (VšĮ „Noriu dainuoti“).